Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Thomas
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyTue Jul 28, 2009 3:56 pm

Nume:

Jucator ID: Thomas

Populatie: 113

Locatie (SE) si coordonate: (109|-17)

Cine poate recomanda pentru tine: munca si devotamentul meu sint recomandarile pentru mine

De cat timp joci Travian: am mai jucat in 2007 un an

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: am jucat in 3X in alianta RO-HT

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: am stat putin in IH-P

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: nu a existat nici o relatie in alianta, eu am vrut sa lupt pentru ceva, alianta este deja in descompunere

Cat de des intri pe Travian: lucrez pe calculator, deci stau si tece ore pe Net

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): nu am sitteri momentan

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: place jocul in echipa, si vreau sa ajut alianta sa cistige serverul

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: mai mult defensiv, dar im place farmingul

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): am 30 de ani sunt din Sfintu-Gheorghe, profesor la o scala, im place muzica buna, muntii...
Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: nu am avut

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: acum nu am nici un conflict, am fost atacat o zi de cineva, a omorit armata mea, dar acum construiesc una noua, dar sa oprit

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: bineinteles


cu respect
Thomas
Back to top Go down
Hannibal Barca
Leader SQUAD
Leader SQUAD
Hannibal Barca


Posts : 511
Join date : 2009-07-10
Age : 38

Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyTue Jul 28, 2009 4:00 pm

Cat de importanta crezi ca e comunicarea din afara jocului? (ma refer la forum, mess, skype, tel)

Ce te-a determinat sa aplici pentru SQUAD? Argumenteaza
Back to top Go down
https://squad-s2.forumotion.com
Thomas
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyTue Jul 28, 2009 4:14 pm

E foarte important comunicarea. Pentru mine forumul si messul e ok, am scris ca stau mult in fata calculatorului.
Am ales pe Squad, pentu ca se vede ca sinteti bine organizat. Iata formularul de inscriere.
Si motoul aliantei e oke, si eu gindesc ca puterea sta in unitate.

cu bine
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyWed Jul 29, 2009 7:22 pm

sa ma pui sitter te rog
Back to top Go down
Thomas
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyWed Jul 29, 2009 8:03 pm

falfal, esti sitterul meu happy
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyWed Jul 29, 2009 8:36 pm

cam multe resurse pierdute. mai verificam peste cateva zile.
Back to top Go down
Hannibal Barca
Leader SQUAD
Leader SQUAD
Hannibal Barca


Posts : 511
Join date : 2009-07-10
Age : 38

Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyWed Jul 29, 2009 8:36 pm

aplicatie inchisa
revin-o in cateva zile sa vedem ce s-a mai schimbat la contul tau si sa vdm cat de interesat esti sa intri la noi
succes
Back to top Go down
https://squad-s2.forumotion.com
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD EmptyWed Aug 05, 2009 5:15 pm

acceptat
Back to top Go down
Sponsored content





Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD   Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD Empty

Back to top Go down
 
Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie pentru a intra in alianta T2-squad
» aplicatie pentru a intra in alianta T2-squad (varianta a 2 a)
» aplicatie pentru a intra in alianta T2-squad (varianta a 2 a)
» aplicatie pentru a intra in alianta
» Aplicatie pt a intra in alianta K-SQUAD

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: