Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Aplicatie SK

Go down 
AuthorMessage
constant
Guest
Anonymous



Aplicatie SK Empty
PostSubject: Aplicatie SK   Aplicatie SK EmptySun Jul 12, 2009 10:00 pm

Nume: Catalin

Jucator ID:

Populatie: 76

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE - (19|-33)

Cine poate recomanda pentru tine: Hannibal Barca; (poate chiar si) tzupu

De cat timp joci Travian: 1 an si jumatate

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:
s6 - constantine - Eagles - de la inceput si pana la sfarsit; pe s6 joc si in prezent, cu acelasi nume, in Ragnarok - main (remember the indians?)

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: nope!

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: nu e cazul...

Cat de des intri pe Travian: nu prea stiu cum se calculeaza asta; ma loghez de multe ori pe zi (dimineata de acasa, in timpul zilei de la birou, seara din nou de acasa); in medie, sunt logat cam 10-12 ore pe zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): nu am (deocamdata)

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: o frumoasa armata romana cu care sa dau jos cat mai multe lvl la un WW inamic; cu totii suntem curiosi cu privire la aptitudinile armatei romane in noul T3.5, nu?

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: pe fostul s6 am jucat roman defensiv (se spunea ca WW-ul lui BD era cel mai bine aparat; am contribuit si eu destul de consistent la defensiva pe WW-ul ala); in runda 2, actuala, a s6 joc barbar ofensiv, agresiv, belicos tongue; pe runda actuala s2 imi propun sa joc roman ofensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 28 ani, bucuresti, avocat

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SK? Cu cine si ce fel: nu (in afara unor schimburi de mesaje cu fosti colegi din Eagles)

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: primesc unele atacuri de farmare din partea unora dintre vecini (deh... e foame mare de resurse la barbari); i-am invitat politicos sa imi trimita ceva resurse, si atunci ii voi lasa sa si le ia inapoi, ca sa nu dea maciucarii lor in depresie, sa devina emo si sa isi taie venele; de prisos sa mentionez ca niciunul dintre respectivii nu a dat curs invitatiei mele; ma mai viziteaza din cand in cand, dar fara succes

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SK pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:
da
Back to top Go down
constant
Guest
Anonymous



Aplicatie SK Empty
PostSubject: completare   Aplicatie SK EmptySun Jul 12, 2009 10:02 pm

Nu pot sa editez postul initial, deci completez:

Jucator ID: constantine
Back to top Go down
Hannibal Barca
Leader SQUAD
Leader SQUAD
Hannibal Barca


Posts : 511
Join date : 2009-07-10
Age : 38

Aplicatie SK Empty
PostSubject: Re: Aplicatie SK   Aplicatie SK EmptySun Jul 12, 2009 10:04 pm

E bine sa regasesc din fostii colegi. Intr-adevar...constantine era omul care imi trimitea la fiecare solicitare minim 20k de pretorieni si pe langa asta dadea si la WW. Jucator de echipa, activ, sunt bucuros ca joaca si aici cu noi
Bun-venit

ACCEPTAT
Back to top Go down
https://squad-s2.forumotion.com
constant
Guest
Anonymous



Aplicatie SK Empty
PostSubject: rectificare la completare   Aplicatie SK EmptySun Jul 12, 2009 10:05 pm

rectificare la completare tongue, avand in vedere ca nu imi ia linkurile:

Nume: constantine, Catalin (real life)

Jucator ID: 1331
Back to top Go down
Sponsored content





Aplicatie SK Empty
PostSubject: Re: Aplicatie SK   Aplicatie SK Empty

Back to top Go down
 
Aplicatie SK
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie Venom
» Aplicatie.
» aderare alianta
» Aplicatie!
» #aplicatie

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: