Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 intrare in alianta

Go down 
5 posters
AuthorMessage
apollo53
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyWed Jul 29, 2009 9:21 am

Nume:apollo53



Populatie:130

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:SE 33/-24

Cine poate recomanda pentru tine:n-am pe nimeni din alianata voastra ca sa ma recomande

De cat timp joci Travian:vreo 2 ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:am jucat pe multe servere atat pe com cat si pe ro si am fost in multe aliante,numai le stiu numele..in ultima alianta a fost coordonator alessia,banuiesc k cea care e in alianta voastra.

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:am fost si sunt intr-o alianta,fost numita A.B.W1,o alianta destul de mare,dar din nush ce motiv s-a destramat..liderii au plecat si am mai ramas cativa..sunt dispus sa renunt la ea si sa ma alatur voua in lupta pt cucerirea serverului

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:le-am spus mai devreme ..

Cat de des intri pe Travian:cam de 3 ori pe zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):momentan nu am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:sa fiu in top 100

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:depinde,m-am adaptat situatiei..defensiv sau offensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):20 de ani,jud buzau..student rebel

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel:nu am avut

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:nop

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:mda..am sa-l pun pe Chip&Dale,doar pe perioada zilei de azi.
Back to top Go down
Tristu
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD
Tristu


Posts : 250
Join date : 2009-07-20
Age : 39
Location : Bucharest

intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyWed Jul 29, 2009 12:11 pm

Doar de 3 ori pe zi intri pe travian?

sper ca de 3 ori cate 3 ore, ca altfel....
Back to top Go down
apollo53
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: ..   intrare in alianta EmptyThu Jul 30, 2009 10:51 am

pai da...travianu la mine e deschis mai mereu..am sp asa aprox
Back to top Go down
Jack The Ripper
Leader SQUAD
Leader SQUAD
Jack The Ripper


Posts : 290
Join date : 2009-07-20
Age : 39

intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyThu Jul 30, 2009 11:33 am

Apărator apollo53 din satul Apollo 53
Scutier Pedestru Iscoadă Calareţ Fulger Druidier Tarabostes Berbec Catapultă General Colonist Erou
Trupe 43 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1

pana la urma ce strategie ai?
defensiv sau ofensiv?
decat sa faci din amandoua si sa nu le faci bine..mai bine te axezi pe unul din ele
tu find dac ,as prefera sa alegi stilul defensiv
ca sa nu te plictisesti...mai incolo poti face cateva sute de catas cu care sa mai spargi cate un sat secundar al rivalilor
Back to top Go down
stanley89
Freshman
Freshman



Posts : 103
Join date : 2009-07-11
Age : 34
Location : Focsani

intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyFri Jul 31, 2009 1:16 pm

Este prieten cu mine. Impreuna am invatat sa jucam travian:) Va fi ok tipul;)
Back to top Go down
apollo53
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: ..   intrare in alianta EmptySun Aug 02, 2009 10:24 am

pai o sa ma profilez pe defensiv ..momentan am alte planuri de bataie..o sa ajung si la capitolul trupe winking
Back to top Go down
boos
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: intrare in alianta   intrare in alianta EmptySun Aug 02, 2009 6:56 pm

cum sa intru in acesta alianta...astept indrumari
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptySun Aug 02, 2009 7:23 pm

ce planuri de bataie ai acum?
Back to top Go down
xjderry
VIP
VIP
xjderry


Posts : 127
Join date : 2009-07-15
Age : 45

intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyMon Aug 03, 2009 6:49 pm

Asadar din punctul tau de vedere care sunt cele mai importante etape in organizarea unei defensive in cazul in care mai multi jucatori sunt atacati?

Dar cele mai importante etape in organizarea unui plan de atac cand ai 50 de membri inscrisi la el?
Back to top Go down
stanley89
Freshman
Freshman



Posts : 103
Join date : 2009-07-11
Age : 34
Location : Focsani

intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyTue Aug 04, 2009 12:03 pm

momentan este plecat la mare happy va raspunde cand va reveni
Back to top Go down
apollo53
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: ..   intrare in alianta EmptyTue Aug 11, 2009 6:56 am

pai...in cazul defensiv,fiecare jucator trebuie sa-si fc beciuri,asta dak numai are armata..dak mai are armata si rezista sa investeasca in zid si in armura trupelor de defens...iar in atac; big grin
Back to top Go down
apollo53
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: ..   intrare in alianta EmptyTue Aug 11, 2009 6:58 am

iar in atac;trebuie sa stii cu ce armata actioneaza fiecare si astfel va trebuie sa dati atacuri sincronizate,adica sa ajunga de la toti in acelasi timp...tintele,normal pe capitale,daca vb de un atac de distrugere si nu de cucerire a unui sat...
Back to top Go down
Chip
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyTue Aug 11, 2009 8:55 am

un pic cam eronat... nu se tinteste capitala decat in cazuri in care ai armate mari inscrise in planul de atac... cea mai rentabila organizare e sa ii fie date secundarele jos... iar dupa capitala (daca nu mai are secundare e un pic cam greu sa tii defensiva considerabila pe capitala).

P.S. Hannibalule debaneazama big grin
Back to top Go down
chip
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyTue Aug 11, 2009 8:56 am

pffff nu pot edita laughing era "debaneaza-ma" sa nu fiu criticat dupa laughing
Back to top Go down
apollo53
Guest
Anonymous



intrare in alianta Empty
PostSubject: ...   intrare in alianta EmptyTue Aug 11, 2009 9:21 am

pai da..dar cel ce mi-a pus intrebarea vorbea de circa 50 de jucatori cu trupe de atac..nu?iar in cazul asta ai nenorocit jucatorul respectiv
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta EmptyTue Aug 11, 2009 9:04 pm

inactivitate pe cont
aplicatie respinsa
Back to top Go down
Sponsored content





intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: intrare in alianta   intrare in alianta Empty

Back to top Go down
 
intrare in alianta
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» intrare in alianta
» intrare alianta
» intrare in alianta
» intrare in alianta
» intrare in alianta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: