Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 NUMELE ALIANTEI - VOT

Go down 
+2
MaDFroG
falfal
6 posters

Care sa fie numele aliantei pe S5.com?
Tracia
NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_lcap25%NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Dacia
NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_lcap42%NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_rcap
 42% [ 5 ]
Getica
NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_lcap17%NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Valahia
NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_lcap16%NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_rcap
 16% [ 2 ]
Arcadia
NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_lcap0%NUMELE ALIANTEI - VOT Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 12
 
Poll closed

AuthorMessage
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyWed Nov 03, 2010 8:34 pm

Din toate propunerile voastre, au fost selectate urmatoarele 5 si de aceea este necesar un poll iar propunerea care va intruni cele mai multe voturi, va constitui numele aliantei sub care vom activa pe S5.com.

Votul este valabil 3 zile.
Back to top Go down
MaDFroG
The Quiet Type
The Quiet Type



Posts : 1
Join date : 2010-10-25

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyWed Nov 03, 2010 11:04 pm

hmmm daca am cont si aici si pe aliantele Columna....o sa am 2 voturi....muhahahah abusing devil
Back to top Go down
Barbarul Jan
Freshman
Freshman



Posts : 169
Join date : 2009-07-29
Age : 54

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyThu Nov 04, 2010 6:57 am

MaDFroG wrote:
hmmm daca am cont si aici si pe aliantele Columna....o sa am 2 voturi....muhahahah abusing devil

Daca am putea si noi sa ne inregistram la voi, poate am avea si noi doua voturi angel
Back to top Go down
sanziana
Elite Poster
Elite Poster
sanziana


Posts : 804
Join date : 2009-07-24
Location : Constanta

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyThu Nov 04, 2010 12:34 pm

Barbarul Jan wrote:
MaDFroG wrote:
hmmm daca am cont si aici si pe aliantele Columna....o sa am 2 voturi....muhahahah abusing devil

Daca am putea si noi sa ne inregistram la voi, poate am avea si noi doua voturi angel

Pai nu te opreste nimeni sa iti faci cont

cool Si eu am 2 , daca avea si Bushido forum faceam 3 rolling on the floor
Back to top Go down
Mara
Guest
Anonymous



NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyThu Nov 04, 2010 6:26 pm

Tracia nu mi se pare o idee buna,pt ca pe fostul teritoriu al Traciei azi sunt Bulgaria,Serbia,Grecia si o parte din Turcia.Deci care ar fi ideea ca o alianta de romani sa se numeasca Tracia?
Back to top Go down
Moon&Sunshine
The Quiet Type
The Quiet Type



Posts : 6
Join date : 2010-02-16

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyThu Nov 04, 2010 7:30 pm

Mara wrote:
Tracia nu mi se pare o idee buna,pt ca pe fostul teritoriu al Traciei azi sunt Bulgaria,Serbia,Grecia si o parte din Turcia.Deci care ar fi ideea ca o alianta de romani sa se numeasca Tracia?
Ca cica Nene Herodot a spus o data ca dacii sunt "cei mai viteji și mai drepți dintre traci"
laughing
Back to top Go down
Mara
Guest
Anonymous



NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyThu Nov 04, 2010 8:46 pm

Deci nenea Herodot i-a individualizat destul de bine pt vremea respectiva...Tracia pt situatia actuala nu e chiar cea mai buna individualizare.
Ca si cum ai merge la un meci de fotbal al nationalei (Ro vs Italia/Franta/Spania) si ai striga "hai latinii".
Back to top Go down
Moon&Sunshine
The Quiet Type
The Quiet Type



Posts : 6
Join date : 2010-02-16

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyThu Nov 04, 2010 9:20 pm

Nu te certa cu mine, nici eu nu am fost de acord cu Tracia tongue
Back to top Go down
Mara
Guest
Anonymous



NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyThu Nov 04, 2010 9:41 pm

Avatarul meu este de vina cred (care nu e pus de mine,a venit la pachet cu statutul de guest) laughing) induce faptul ca sunt agresiva.
Nu ma cert cu nimeni,ca nu as avea de ce,mi-am spus si eu parerea happy
Back to top Go down
yetty
The Quiet Type
The Quiet Type
yetty


Posts : 56
Join date : 2009-09-17
Age : 40
Location : bucuresti

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: ironie sau adevar?   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyFri Nov 05, 2010 9:59 pm

bai frate dar s-a inghesuit lumea la vot nu gluma! am o propunere! sa mai facem inca un topic pt vot ca sa nu mai stea lumea la coada pt a vota!
scuzati mi ironia dar pe topicul anterior acestuia foarte multi se inghesuiau cu propuneri si dezacorduri si cand vine vorba de vot bate vantul la "urne".
Back to top Go down
Admin 1
Guest
Anonymous



NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: CONCURS INCHEIAT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptyFri Nov 05, 2010 10:25 pm

Concursul s-a terminat

Numele aliantei va fi Dacia
Aceasta varianta a fost votata de majoritatea jucatorilor pe cele 2 forumuri Squad si Columna

Situatia voturilor insumate:

Valahia 21
Dacia 30
Getica 6
Tracia 18
Arcadia 9

Forumul va suferi mici modificari in urmatoarele zile.
Multumim tuturor participantilor.
Back to top Go down
Barbarul Jan
Freshman
Freshman



Posts : 169
Join date : 2009-07-29
Age : 54

NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT EmptySat Nov 06, 2010 2:57 pm

Admin 1 wrote:
Concursul s-a terminat

Numele aliantei va fi Dacia
Aceasta varianta a fost votata de majoritatea jucatorilor pe cele 2 forumuri Squad si Columna

Situatia voturilor insumate:

Valahia 21
Dacia 30
Getica 6
Tracia 18
Arcadia 9

Forumul va suferi mici modificari in urmatoarele zile.
Multumim tuturor participantilor.

admin 1, esti cumva si hunter in 5.com nail biting
Back to top Go down
Sponsored content





NUMELE ALIANTEI - VOT Empty
PostSubject: Re: NUMELE ALIANTEI - VOT   NUMELE ALIANTEI - VOT Empty

Back to top Go down
 
NUMELE ALIANTEI - VOT
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» NUMELE ALIANTEI
» de fapt joc cu numele de chituc

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: