Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 CV-intrare in alianta

Go down 
5 posters
AuthorMessage
tiberius
Guest
Anonymous



CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta EmptySat Jul 25, 2009 11:01 pm

Nume: tiberius7

Jucator ID:
(este link-ul care iti apare cand dai pe Profil, XXXX fiind ID-ul tau)

Populatie: 142

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE 44/-78

Cine poate recomanda pentru tine: ulmus (A-SQUAD) - server 2 actual,
De cat timp joci Travian: 4 ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: ultimul server 2 - jucator tiberius7 si am iesit pe locul 1 alianta koh

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:A.B.W6

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: pasivitatea celor de aici, lipsa de organizare

Cat de des intri pe Travian: aproape tot timpul, iar cand dorm intra sitterul

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): ulmus

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: castigarea serverului

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: ofensiv mereu

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): 28, piatra neamt, masc

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: ulmus - colaborare

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: NU

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: DA
Back to top Go down
ulmus
The Quiet Type
The Quiet Type



Posts : 67
Join date : 2009-07-24
Location : piatra neamt

CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta EmptySat Jul 25, 2009 11:04 pm

da..e ok..pot garanta pentru el, il stiu si in viata de zi cu zi si de pe travian - vezi fostul server.ro 2
Back to top Go down
xjderry
VIP
VIP
xjderry


Posts : 127
Join date : 2009-07-15
Age : 45

CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta EmptySat Jul 25, 2009 11:06 pm

Am sa mai pun cateva intrebari pe care le-am pus si la alte persoane cu experienta, sa iti vad punctul de vedere.

1. Scrie 5 cuvinte cheie care ar trebui sa caracterizeze o alianta de top.

2. Ai de organizat o defensiva pentru ca cel putin 20 de membri din wingul tau sunt atacati. Cum procedezi? Detaliaza.

3. Ai de facut un plan de atac. Care sunt cele mai importante elemente care din punctul tau de vedere ar trebui incluse?

4. Ti-ar place sa te implici in conducerea unui wing (aliante)? Daca da, care ar fi primu mass pe care l-ai da si cum ai organiza wingul?

5. Scrie 2 modalitati de a da atacuri la secunda

6. Care ar trebui sa fie diferenta dintre wing si main. Esti pe locul 10 in top - unde ar trebui sa fii?

7. Cum este mai bine sa fie organizata o meta alianta? Regional sau cei mai buni in main?

PS: De ce la un spectacol de comedie, unii spectatori se aseaza in ultimu rand?
Back to top Go down
tiberius
Guest
Anonymous



CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: raspunsuri   CV-intrare in alianta EmptySat Jul 25, 2009 11:41 pm

1. Scrie 5 cuvinte cheie care ar trebui sa caracterizeze o alianta de top.
R: seriozitate, activitate, colegialitate, perseverenta...experienta

2. Ai de organizat o defensiva pentru ca cel putin 20 de membri din wingul tau sunt atacati. Cum procedezi? Detaliaza.
R: in primul rand conteaza momentul in care se dau atacurile respective, adica cate sate sunt si pe care din ele e atacul si in toate cazurile asigur defensiva pe capitala

3. Ai de facut un plan de atac. Care sunt cele mai importante elemente care din punctul tau de vedere ar trebui incluse?
R: corelarea atacurilor cu ceilalti jucatori care participa la atacul respectiv si in primulk rand..o serie de fakeuri -apoi, vine cleanul, apoi atacurile cu berbeci si catapulte

4. Ti-ar place sa te implici in conducerea unui wing (aliante)? Daca da, care ar fi primu mass pe care l-ai da si cum ai organiza wingul?
R: desigur. in primul rand caut sa cunosc toti membrii wingului respectiv si tinand cont ca sunt la inceput, ma folosesc de cuvinte ca sa reusesc sa ii atrag alaturi de mine, ca sa pot sa deschid portile unei bune colaborari

5. Scrie 2 modalitati de a da atacuri la secunda
R: deschid mai multe ferestre si dau atacuri consecutive dupa ce sunt pregatite toate

6. Care ar trebui sa fie diferenta dintre wing si main. Esti pe locul 10 in top - unde ar trebui sa fii?
R: -main - tata, wing - fiu
- sunt pe locul 10 in top....vreau locul 1 si il obtin

7. Cum este mai bine sa fie organizata o meta alianta? Regional sau cei mai buni in main?
R: regional

PS: De ce la un spectacol de comedie, unii spectatori se aseaza in ultimu rand?
R: la orice spectacol se aseaza spectatori si in ultimul rand happy
Back to top Go down
CNS - Ciumy
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD
CNS - Ciumy


Posts : 765
Join date : 2009-07-18
Age : 42

CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: re   CV-intrare in alianta EmptySun Jul 26, 2009 12:15 pm

Buna...


1. Te regasesti in motto-ul Squad-lui? - te rog, dezvolta un raspuns argumentat

2. Daca te ataca un aliat, cum reactionezi?
Back to top Go down
gashu
The Quiet Type
The Quiet Type
gashu


Posts : 52
Join date : 2009-07-13
Age : 38
Location : TM

CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta EmptySun Jul 26, 2009 7:29 pm

Am si eu o intrebare, si nu vreau sa fie luata in nume de rau:

cum ai supravietuit atacatorilor din proxima ta apropiere: south park, narcisila, teutonic art... ai vreo legatura cu conturile astea? normal ca daca ai o sa minti, dar nah laughing eu sper sa nu ai... dar ai reusit sa le faci cat de cat fata si eu sunt paranoic din fire. alien numarul de beciuri a facut diferenta sau vreo intelegere tacita cu ei?
Back to top Go down
tiberius
Guest
Anonymous



CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: sal   CV-intrare in alianta EmptySun Jul 26, 2009 8:01 pm

Am si eu o intrebare, si nu vreau sa fie luata in nume de rau:

cum ai supravietuit atacatorilor din proxima ta apropiere: south park, narcisila, teutonic art... ai vreo legatura cu conturile astea? normal ca daca ai o sa minti, dar nah laughing eu sper sa nu ai... dar ai reusit sa le faci cat de cat fata si eu sunt paranoic din fire. alien numarul de beciuri a facut diferenta sau vreo intelegere tacita cu ei?
_________________
R: in primul rand nu am nici o legatura cu aceste conturi si am reusit sa fac fata atcurilor lor happy avand mai multe beciuri si am monitorizat situatia .......... precum vezi io mai sunt atacat de ei mai rar ca nu au ce sa imi ia .............cu privire la south park am avut o discutie privitor la atacuri ca degeaba se oboseste sa ma tot atace ca nu imi ia nika cool
Back to top Go down
xjderry
VIP
VIP
xjderry


Posts : 127
Join date : 2009-07-15
Age : 45

CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta EmptySun Jul 26, 2009 10:32 pm

Ai o bila alba de la mine.

O mica observatie - nu ai cum sa faci defense pe toate capitalele atacate, trebuie sa alegi doar cateva maxim .. Dar cum alegi cele pe care le aperi e intrebarea?
Back to top Go down
tiberius
Guest
Anonymous



CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: salutare   CV-intrare in alianta EmptyMon Jul 27, 2009 9:06 pm

Ai o bila alba de la mine.

O mica observatie - nu ai cum sa faci defense pe toate capitalele atacate, trebuie sa alegi doar cateva maxim .. Dar cum alegi cele pe care le aperi e intrebarea?

R:cropurile, de preferat de 15, care au detin si armata off, si care este trimisa pe perioada atacurilor la farmat sau la distrus alte sate, dupa caz si asta, pentru ca taceste capitale ce detin armate, pot fi afectate daca sunt distruse granarele, lanurile si mor trupe in caz de intra vreun atac.........
Back to top Go down
tiberius
Guest
Anonymous



CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: heii   CV-intrare in alianta EmptyMon Jul 27, 2009 9:11 pm

Buna...


1. Te regasesti in motto-ul Squad-lui? - te rog, dezvolta un raspuns argumentat

2. Daca te ataca un aliat, cum reactionezi?

R: 1. Farmam impreuna, ne aparam impreuna...sunt un tot unitar, o adevarata alianta, o familie....... pirate

2. Daca te ataca un aliat...vorbesti si cu el si cu liderii aliantei si incerci sa remediezi urgent o eventuala eroare sau tradare
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta EmptyMon Jul 27, 2009 9:41 pm

te rog sa ma pui sitter si sa ma anunti printr`un IGM cand pot intra.
Back to top Go down
tiberius
Guest
Anonymous



CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: sal   CV-intrare in alianta EmptyTue Jul 28, 2009 7:57 pm

buna ............. Chip&Dale ti-am trimis mesaj pe cont in seara asta te-am pus sitter oke happy
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta EmptyTue Jul 28, 2009 9:31 pm

Acceptat.
Back to top Go down
Sponsored content





CV-intrare in alianta Empty
PostSubject: Re: CV-intrare in alianta   CV-intrare in alianta Empty

Back to top Go down
 
CV-intrare in alianta
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» intrare in alianta
» Intrare in Alianta
» pt.intrare in alianta
» intrare in alianta
» intrare in alianta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: