Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 salutare alianta

Go down 
AuthorMessage
johny 75
Guest
Anonymous



salutare alianta Empty
PostSubject: salutare alianta   salutare alianta EmptyMon Aug 03, 2009 10:54 pm

Nume: johny

Jucator ID:
(este link-ul care iti apare cand dai pe Profil, XXXX fiind ID-ul tau)

Populatie: 87 (maine fac 100 winking )

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE 120/-53

Cine poate recomanda pentru tine: nu stiu cine-i pe serverul asta din cei pe care-i cunosc de pe travian..

De cat timp joci Travian: de vreo 2-3 ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:
pe s2 prima data acum 2 ani jumate-3 ani
pe x3 acum 2 ani
pe s5 anul trecut (am terminat pe locul 2 ca aliante dar sincer am uitat cum s-a numit alianta mama)
pe s6.com (l-am terminat pe locul 4)

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: nu

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:

Cat de des intri pe Travian: cam de 3 ori pe zi (jucator inrait winking )

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): pai nu am ajuns sa-mi fac deocamdata prieteni..

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: haha....pai sa iesim primii cu nivel 100 la minune, nu ??

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: am jucat la inceput ca sa invat cu romanii...o data am incercat cu dacii....pe s5.ro si pe s6.com am jucat cu barbarii si cred ca sunt printre cei mai performanti daca esti ofensiv...deci ca stil de joc : foarte ofensiv..

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): pai astea-s deja si in profil : Bucuresti, 34 de ani... imi plac jocurile astea de echipa si in care socializezi...travianul imi pare un joc pe care-l poti juca la orice varsta si pe care-l castiga cei inteligenti..

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: deocamdata nu am stat decat putin de vorba cu un lider.

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: eh...pai vecinii mei nu prea stiu sa joace cred...

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: normal ca sunt de acord, e o chestie foarte buna pentru a depista spionii si pe cei fara experienta.
Back to top Go down
Tristu
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD
Tristu


Posts : 250
Join date : 2009-07-20
Age : 39
Location : Bucharest

salutare alianta Empty
PostSubject: Re: salutare alianta   salutare alianta EmptyTue Aug 04, 2009 4:36 pm

Te mai asteptam .... momentan esti micut.

Aplicatie respinsa
Back to top Go down
 
salutare alianta
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» CV-intrare in alianta
» Salutare Squad!!!
» intrare alianta
» Aplicatie Denzemon
» REVENIRE IN ALIANTA K-SQUAD

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: