Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 aplicatie pe sever 2

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Mavcat
Guest
Anonymous



aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: aplicatie pe sever 2   aplicatie pe sever 2 EmptySun Aug 09, 2009 7:10 pm

Salutare,
Joc travian de mai putin de 1 an. Am jucat pe server 3 (normal) unde am administrat contul Malvin, loc 250 poulatie, loc 1 in Wide M (populatie- liderul incontestabil a fost eeoa)
M-am inregistrat cam tarziu pe acest server ( asa cum am facut-o si pe S3), insa, consider ca sunt destul de activ si, imi pot aduce contributia la dezvoltarea aliantei. Daca considerati ca pot fi un jucator ce merita o sansa, astept invitatie in alianta voastra.
Cu stima,
Mavcat
Back to top Go down
Calin
Guest
Anonymous



aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: respins   aplicatie pe sever 2 EmptySun Aug 09, 2009 7:13 pm

Faptul ca nu ai fost in stare sa complectezi nici aplicatia denota ca esti neserios !
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: Re: aplicatie pe sever 2   aplicatie pe sever 2 EmptySun Aug 09, 2009 7:27 pm

aplica te rog conform regulamentului ... adica completarea chestionarului... iar cei care nu aveti cont pe forum... va rog sa postati la aplicatiile voastre... sau postati doar daca jucatorul care aplica va specificat in chestionar ca persoana care poate garanta ptr el.
Multumesc
Back to top Go down
Mavcat
Guest
Anonymous



aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: aplicatie server 2   aplicatie pe sever 2 EmptySun Aug 09, 2009 7:34 pm

Multam pentru eticheta. Nu-i bai, insa interfata pare un pic cam stufoasa (poate pentru mine)


Nume: Mavcat

Jucator ID:
(este link-ul care iti apare cand dai pe Profil, XXXX fiind ID-ul tau)

Populatie:

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE (106|-93)

Cine poate recomanda pentru tine: Habar nu am (poate Mama)

De cat timp joci Travian: octombrie 2008

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: S3 am administrat contul Malvin in Wide M

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:Pe acest server nu am mai facut parte din nici o alianta

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:'-

Cat de des intri pe Travian: cca 5-6 ore pe zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): inca nu am ( sa zicem ca momentan sunt un lup singuratic)

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: Depasirea performantelor de pe Serverul anterior. Interactiunea cu alti jucatori

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: Pana la jumatatea serverului defensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): Am 36 ani, consider ca sunt destul de comunicativ, si capabil sa castig respectul celor cu care interactionez prin seriozitate. Locul de bastina este Calarasi, insa, dpdv economic, momentan sunt de gasit pe undeva prin Bucuresti

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: Da, cateva schimburi de mesaje cu gashu, care mi-a tras 2 atacuri ( 2-0 pentru el)

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: Dupa 4 atacuri primite, consider ca m-am descurcat onorabil

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Ok
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: Re: aplicatie pe sever 2   aplicatie pe sever 2 EmptySun Aug 09, 2009 7:52 pm

felicitari ptr aplicatie ... te rog sa mai faci una cand ai sa ajungi la populatie 150.. asta e minimul populatiei ptr acceptarea in SQUAD.
Succes.
Back to top Go down
Surtur
Leader S-SQUAD
Leader S-SQUAD
Surtur


Posts : 1168
Join date : 2009-07-29
Age : 37
Location : Bucuresti

aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: Re: aplicatie pe sever 2   aplicatie pe sever 2 EmptySun Aug 09, 2009 10:16 pm

Genial rolling on the floor

Vezi sa nu fie minimul 200 cand faci aplicatia la 150 pop.
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: Re: aplicatie pe sever 2   aplicatie pe sever 2 EmptySun Aug 09, 2009 10:19 pm

targetul creste saptamanal:) daca se grabeste si dupa cum spune ca are experienta are toate sansele sa prinda un loc inaintea update-ului.
Back to top Go down
Hannibal Barca
Leader SQUAD
Leader SQUAD
Hannibal Barca


Posts : 511
Join date : 2009-07-10
Age : 38

aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: Re: aplicatie pe sever 2   aplicatie pe sever 2 EmptyFri Aug 21, 2009 1:11 pm

Nu-l mai intereseaza de mult SQUAD-ul
Succes in alianta unde esti acum winking
Aplicatie inchisa
Back to top Go down
https://squad-s2.forumotion.com
Sponsored content





aplicatie pe sever 2 Empty
PostSubject: Re: aplicatie pe sever 2   aplicatie pe sever 2 Empty

Back to top Go down
 
aplicatie pe sever 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie squad
» Aplicatie SK
» Aplicatie sal
» aplicatie D- SQUAD
» aplicatie alianta

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: