Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Aplicatie pentru un wing SQUAD

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ll_cool
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptyTue Oct 06, 2009 5:36 pm

Nume: ll_cool (Flaviu)

Jucator ID:
(este link-ul care iti apare cand dai pe Profil, XXXX fiind ID-ul tau)

Populatie:941

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:(12|-83) (12|-84) (11|-84)


Cine poate recomanda pentru tine: adi37, a discutat cu caller99

De cat timp joci Travian:6 luni

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:da rox nume ll_cool83, din pacate nu imi amintesc cum se numea alianta

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:da -force- M-F

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:alianta se dizolva, o parte intrand intr-un wing phoenix, iar ceilalti incercam sa intram intr-un wing squad, asta in functie de zonele de influenta, zona mea fiind una squad

Cat de des intri pe Travian:de cateva ori pe zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:cat mai sus

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:defensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):26, lugoj, muncesc

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel:ma ataca din cand in cand "coca"

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:nu am probleme sau conflicte, am cativa colegi din alianta pe care ii ajut cand pot

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra:da
Back to top Go down
softwynd
The Quiet Type
The Quiet Type
softwynd


Posts : 43
Join date : 2009-08-22

Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptyTue Oct 06, 2009 7:23 pm

De ce ai ales ca rasa barbarii?
Back to top Go down
ll_cool
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptyTue Oct 06, 2009 10:25 pm

Stiu ca barbari sunt un trib ofensiv, si i-am ales pt faptul ca sunt cei mai buni jefuitori
am jucat defensiv deoarece am incput servarul la o sptamana dupa lansare lucru care insa se schimba in timp
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptyThu Oct 08, 2009 11:51 pm

ce inseamna de cateva ori pe zi? cumuleaza timpul
pe ce sate este bine sa faci defensiva?
ce este o intercalare?
in cazul in care esti deff, bonusul de la erou unde il pui?
Back to top Go down
ll_cool
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptyFri Oct 09, 2009 10:50 pm

Inseamna in general 3-4 ore pe zi, totusi exista zile cand se intampla sa intru doar dimineata si dupamasa
e legat de munca, oricum sunt destul de rare 1, maxim 2 zile pe saptamana

Nu stiu pe ce fel de sat ar trebui sa fac defes, am citit toate strategiile pt travial cand am inceput jocul, dar atunci jucam
pe speed si jucam cu romani, si acum nu le mai gasesc.
oricum sunt dispus sa invat mai multe, nu joc doar de dragu de a juca, si m-as bucura dc ai putea sa ma ajuti un pic in sensul asta, indiferent daca ma acceptati sau nu.

Intercalare, dupa cate imi aduc aminte, inseamna atacuri succesive, la diferente de cateva secunde, de exemplu cand vrei sa cuceresti un sat cu menirea de a curata defensiva, a distruge palatul sau vila si primaria, si pentru a te asigura ca inainte de atacul cu capetenii nu a aparut ceva sprijin din partea aliatilor.

Legat de erou, daca ai defence calumea merita sa pui pe bonus defence.

Multumesc, si sper ca nu sunteti doar judecatori, ci si colegi buni in alianta.
Back to top Go down
ll_cool
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptyFri Oct 09, 2009 10:54 pm

Imi cer scuze pentru greselile de ortografie din mesajul anterior, e tarziu si l-am citit dupa ce l-am postat.
Multumesc!
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptyFri Oct 09, 2009 11:42 pm

la intercalare nu prea ai nimerit.
sa ma pui sitter te rog.
Back to top Go down
ll_cool
Guest
Anonymous



Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptySat Oct 10, 2009 7:46 am

am incercat sa te pun dar esti deja pe doua conturi
dami un mesaj in joc cand sa te pun
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD EmptySun Oct 11, 2009 3:49 pm

este ok
Back to top Go down
Sponsored content





Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty
PostSubject: Re: Aplicatie pentru un wing SQUAD   Aplicatie pentru un wing SQUAD Empty

Back to top Go down
 
Aplicatie pentru un wing SQUAD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie pentru wing squad :)
» aplicatie pentru alianta squad sau wing squad
» Aplicatie pentru wing Sqad
» aplicatie pentru alianta A squad sau D squad sau H squad
» aplicatie wing SQUAD

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: