Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 aplicatie pentru alianta squad sau wing squad

Go down 
AuthorMessage
rebel4ev
Guest
Anonymous



aplicatie pentru alianta squad sau wing squad Empty
PostSubject: aplicatie pentru alianta squad sau wing squad   aplicatie pentru alianta squad sau wing squad EmptyWed Dec 16, 2009 9:53 pm

Nume: Laurentiu

Jucator ID:


Populatie:5323

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:S-E

Cine poate recomanda pentru tine: doar eu nu cunosc jucatori din alianta squad sau wingurile acestei aliante

De cat timp joci Travian:3-4 ani

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:S3 / acelasi nick / columna (castigatoarea serverului) pana la final

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: NU

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: Se destrama alianta

Cat de des intri pe Travian:mai putin in timpul zilei pentru ca sunt la munca si nu pot intra mereu din cauza job-ului

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): Nu mai am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: Sa castig server-ul alaturi de aliantele partenere

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: OFF

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):25 / Constanta / sunt un impatimit al sportului

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: NU

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: Nu am probleme / uni si-au dat delete la cont - dar nu stiu daca din cauza mea big grin

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Nu ma deraneaza sa pun pe cineva sitter pentru 2-3 min big grin
Back to top Go down
rebel4ev
Guest
Anonymous



aplicatie pentru alianta squad sau wing squad Empty
PostSubject: ID: rebel4ever84   aplicatie pentru alianta squad sau wing squad EmptyWed Dec 16, 2009 9:55 pm

ID: rebel4ever84
Back to top Go down
valdor)
Guest
Anonymous



aplicatie pentru alianta squad sau wing squad Empty
PostSubject: Re: aplicatie pentru alianta squad sau wing squad   aplicatie pentru alianta squad sau wing squad EmptyWed Dec 16, 2009 11:39 pm

Jucator ID:valdor


Populatie:1849

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:S-E

Cine poate recomanda pentru tine: doar eu nu cunosc jucatori din alianta squad sau wingurile acestei aliante

De cat timp joci Travian:1an

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:s3,s2

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: IH-New,IH-war

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: IH se distruge si am vrut intodiauna sa fiu in squad dar nu staiam cu cine sa vb

Cat de des intri pe Travian:8,9 ori pe zii de cate 30 minute

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): Nu mai am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: Sa castig server-ul alaturi de aliantele partenere

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: deff

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):19/bucuresti
Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: NU

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: Nu am probleme

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: mi se pare f normal
Back to top Go down
Surtur
Leader S-SQUAD
Leader S-SQUAD
Surtur


Posts : 1168
Join date : 2009-07-29
Age : 37
Location : Bucuresti

aplicatie pentru alianta squad sau wing squad Empty
PostSubject: Re: aplicatie pentru alianta squad sau wing squad   aplicatie pentru alianta squad sau wing squad EmptyThu Dec 17, 2009 12:47 am

@rebel4ever- nu te afli in zona S-Squad, cu multumiri pentru interes trebuie sa te refuz

@valdor - contul nu pare a fi foarte evoluat, imi aduc aminte ca vreo 5-6 zile te-am farmat continuu pana ai intrat in IH-War si ti s-au trimis intariri, mai mult decat era profitabil de spart pentru farming- concluzie aplicatie refuzata
Back to top Go down
Sponsored content





aplicatie pentru alianta squad sau wing squad Empty
PostSubject: Re: aplicatie pentru alianta squad sau wing squad   aplicatie pentru alianta squad sau wing squad Empty

Back to top Go down
 
aplicatie pentru alianta squad sau wing squad
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie pentru wing squad :)
» Aplicatie pentru un wing SQUAD
» aplicatie pentru a intra in alianta T2-squad
» Aplicatie pentru a intra in alianta A-SQUAD
» aplicatie pentru alianta A squad sau D squad sau H squad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: