Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 aplicatie de intrare intr-un wing Squad.

Go down 
+3
CNS - Ciumy
Atacatoru
Sucr3
7 posters
AuthorMessage
maen
Guest
Anonymous



aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyMon Dec 28, 2009 12:46 pm

Nume: Mihai. - in travian Maen
Sunt membru fondator in alianta R0t3am serv.2 Romania.
Fac aceasta aplicatie in numele tuturor jucatorilor din alianta mea.
Am cazut de comun acord sa scriu toate detaliile jucatorilor din alianta mea pt a adera intr-o alianta Squad.
Suntem 11 insi, si sper sa indeplinim cu totii conditiile de intrare.
Eu garantez pentru toti jucatorii din R0t3am ca sunt oameni activi si dornici de afirmare, care participa in orice moment la actiunile unei aliante. Suntem adaptati pe defensiva. Cei din zona ne cunosc, pentru defensivele create, in special cei din B-Squad & T-Squad care pot confirma cele spuse de mine.

Jucator ID:

Populatie: 2092

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE

Cine poate recomanda pentru tine: CNS

De cat timp joci Travian: in mare toti avem in jur de 1-2 ani in travian.

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: S2, S3 in 2007-2008 apoi o pauza si am inceput anul acesta pe S2.

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: Team SM preskimbata in Rot3am cu care am cucerit 9 medalii defensive. Am incercat sa fuzionam cu Lupii, alianta in care am ramas foarte putin timp 1-2 zile dupa care au existat niste neintelegeri si am reformat R0t3am.

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: dorim sa intram in Squad deoarece nu ne putem dezvolta normal in conflictele impotriva celor din Squad happy

Cat de des intri pe Travian: 6-7 ore pe zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): avem siteri numai din alianta.

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: un loc cat mai sus, eventual un mic ajutor pentru WW

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: Promovam stilul defensiv.


Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: decat razboaie pentru apararea satelor.

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: -

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: Suntem de acord cu totii sa punem siter din Squad pentru a urmarii evolutia.
Back to top Go down
maen
Guest
Anonymous



aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyMon Dec 28, 2009 12:47 pm

ID :
Back to top Go down
Sucr3
Freshman
Freshman
Sucr3


Posts : 114
Join date : 2009-08-21
Age : 33
Location : Buc

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyMon Dec 28, 2009 2:03 pm

nu mai pune tot link-ul k d-aia nu merge la user ID pune doar numarul de la coada big grin .. dak intelegi ce vreao sa zic
Back to top Go down
Atacatoru
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD



Posts : 9
Join date : 2009-08-19
Age : 39
Location : Ploiesti

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyTue Dec 29, 2009 1:32 pm

fiecare din cei 11 jucatori vor trebui sa depuna aplicatie. oricum, ca viitori membri squad vor avea obligatia de a verifica forumul ocazional. in plus, evitam situatiile de genul cum am patit eu ca peste noapte 22 de jucatori atacati de mine din varii motive, sa devina aliati. e destul de neplacut sa te trezesti fara o parte din ferme si cateva din satele pe care le asteptai de o vesnicie sa creasca pt a le cuceri.
Back to top Go down
CNS - Ciumy
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD
CNS - Ciumy


Posts : 765
Join date : 2009-07-18
Age : 43

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyTue Dec 29, 2009 3:35 pm

daca nu esti cuminte iti scot maseluta big grin
Back to top Go down
junior
Freshman
Freshman
junior


Posts : 109
Join date : 2009-07-25
Age : 42
Location : calarasi

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyTue Dec 29, 2009 7:42 pm

Un vot pro are si de la mine.Am avut cateva conflicte cu el la care sa descurcat admirabil(din pacate pentru mine) thumbs up
Back to top Go down
Atacatoru
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD



Posts : 9
Join date : 2009-08-19
Age : 39
Location : Ploiesti

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyWed Dec 30, 2009 3:24 pm

CNS - Ciumy wrote:
daca nu esti cuminte iti scot maseluta big grin

mie??? big grin
Back to top Go down
Avok69
The Quiet Type
The Quiet Type



Posts : 48
Join date : 2009-08-31
Age : 47
Location : Bucuresti

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyWed Dec 30, 2009 11:43 pm

sa nu-mi spuneti ca intra tot Rot3am in Squad ca ma las de facut armata si incep sa bag lancieri
Back to top Go down
elcid
The Quiet Type
The Quiet Type
elcid


Posts : 24
Join date : 2009-08-23

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyThu Dec 31, 2009 1:51 pm

Travian-ul nu inseamna numai atacuri ,catapulte etc , mai este vorba si despre diplomatie, negocieri ,discutii etc.deci daca alianta vrea sa intre si sunt buni eu sunt pentru
Back to top Go down
Sucr3
Freshman
Freshman
Sucr3


Posts : 114
Join date : 2009-08-21
Age : 33
Location : Buc

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyFri Jan 01, 2010 3:54 pm

sustin ceea ce zice Atacatoru ... k sa intrii in Squad .. nu tre sa o faci daor pt a scapa de atacurile si farmingul celor din interior (squad) ... tre s vi q ceva de folos ...

ma refer in general , nu cunosc situatia aliantzei roteam ..
Back to top Go down
falfal
Leader A-SQUAD
Leader A-SQUAD
falfal


Posts : 759
Join date : 2009-07-20

aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. EmptyFri Jan 01, 2010 8:34 pm

hai cu atacurile in IH si mai putina gargara pe langa.
Sucr3 tata...pune mana si fa armata.
subiect inchis
Back to top Go down
Sponsored content





aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty
PostSubject: Re: aplicatie de intrare intr-un wing Squad.   aplicatie de intrare intr-un wing Squad. Empty

Back to top Go down
 
aplicatie de intrare intr-un wing Squad.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD
» aplicatie pentru alianta squad sau wing squad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: