Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 aplicatie intrare in wing K-SQUAD

Go down 
5 posters
AuthorMessage
snake 1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Jul 25, 2009 12:39 pm

Nume:snake1

Jucator ID:
(este link-ul care iti apare cand dai pe Profil, XXXX fiind ID-ul tau)

Populatie:130

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate:SE 89/-27

Cine poate recomanda pentru tine: nimeni

De cat timp joci Travian:1 an

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp: ro7,NR B

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea:uniro

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele:au plecat majoritatea

Cat de des intri pe Travian:1,2 ori/zi

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc):nu am

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului:sa ma distrez

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai:in general ofensiv

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse):33 ani,bucuresti

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel:nu

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei:normale

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: da
Back to top Go down
xjderry
VIP
VIP
xjderry


Posts : 127
Join date : 2009-07-15
Age : 45

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Jul 25, 2009 9:37 pm

Tu spui: Cat de des intri pe Travian:1,2 ori/zi

Poti intra 1-2 ori pe zi si sta 10 ore sau 5 minute, tu cat stai efectiv? Dupa cont, esti destul de micut .. Daca stai cate 5-10 minute, nu te face suficient de activ pentru a deveni bun in travian. Daca esti atacat, ce faci?

Spui ca joci ofensiv. Care e cea mai eficienta armata in acest moment al jocului la tribul tau?
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySun Aug 02, 2009 3:41 pm

de stat pe travian stau 30 min dimineata si 4-6 ore seara.am dezvoltat grajdul pt druidieri si calareti fulger
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySun Aug 02, 2009 4:57 pm

am si eu o rugaminte.imi raspunde cineva?
Back to top Go down
Tristu
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD
Tristu


Posts : 250
Join date : 2009-07-20
Age : 39
Location : Bucharest

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySun Aug 02, 2009 5:20 pm

1. De ce "prescurtare" este un cuvant asa lung ?

2. De ce soldatii Kamikaze purtau o casca ?

3. De ce se sterilizeaza acele cu care se fac injectiile condamnatilor la moarte ?

4. Care este sinonimul cuvantului " sinonim" ?

5. De ce nu exista mancare de pisici cu gust de soarece ?

6. Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum e lipit teflonul de tigaie?

7. De ce balerinele merg mereu pe varfuri ? Nu ar fi mai simplu sa angajeze balerine mai inalte ?

8. Vreau sa imi cumpar un bumerang nou. Cum pot sa scap de cel vechi ?

9. De ce localurile deschise non stop au incuietori ?

10. De ce avioanele nu sunt fabricate din acelasi material din care sunt facute cutiile negre ?

11. Cum poate avea Donald nepoti daca nu are frati sau surori ?

12. Adam avea buric ?

13. Daca Superman este asa de destept, de ce isi ia chilotii peste pantaloni ?

14. Cand faci fotografii cu Mickey la Disneyland, omul din interiorul lui Mickey zambeste ?

15. Cand o masina merge, aerul din interiorul pneului se invarte ?

16. Daca o pisica pica mereu in picioare si o bucata de paine cu unt cade mereu pe partea unsa, ce se intampla daca legam o felie de paine unsa cu unt de spatele unei pisici si o aruncam pe fereastra ?

17. De ce nu castiga ghicitoarele la 6 din 49?

18. Cum se va numi epoca care va succede epoca contemporana?

19. Daca despre o femeie se spune atunci cand nu este moarta ca este vie,de ce nu face struguri?

20. Cum se traduce "Ziua Pacii" in engleza fara sa sune vulgar un romaneste?

21. Daca de la inot se slabeste, unde gresesc balenele?

22. Daca uleiul de porumb se face din proumb, cum este cu uleiul de corp?

23. Daca lipiciul superglue lipeste intr-adevar orice, de ce nu si interiorul tubului?

24. De ce nu suna ocupat cind gresim numarul?

25. De ce iti trebuie programare la clarvazator?

26. Daca azi sunt zero grade, si maine e de doua ori mai frig, cat de frig va fi maine?

27. Primesti bani inapoi daca taxiul merge cu spatele?

28. De ce morcovii sunt mai portocalii decit portocalele?

29. De ce oamenii te cred pe cuvant cand le spui ca exista 400 milioane de stele pe cer, dar cand le spui ca aceasta banca a fost proaspat vopsita, cred ca glumesti?

30. De ce sucul de lamaie este in mare parte din ingrediente sintetice, pe cand in solutia de spalat vase este zeama de lamaie adevarata?

31. De ce Tarzan nu are barba?

32. Oamenii casatoriti traiesc mai mult, sau doar li se pare?

33. Cu ce viteza se deplaseaza intunericul?

34. Cum se impacheteaza bilutele de polistiren cand vrei sa le trimiti pachet?

35. Exista alt cuvant pentru cuvantul "sinonim"?

36. Cum ar arata scaunele, daca am avea genunchii la spate?

37. De ce femeile nu merg niciodata singure la WC?

38. Un termos vara pastreaza bautura rece, iarna calda. De unde stie termosul cand e vara si cand e iarna?

39. Eschimosii orbi au caini de sanie dresati pentru orbi?

40. Un sofer care lucreaza pe masini de desapezire, cum ajunge dimineata la servici ?

41. Daca penisul se micsoreaza la apa rece, de ce nu se mareste la apa calda?
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySun Aug 02, 2009 5:25 pm

cind o sa gasesc raspunsurile la intrebarile astea, ori nu mai am apucat sa joc travian ori s-a terminat serverul.misto
Back to top Go down
Tristu
Leader T-SQUAD
Leader T-SQUAD
Tristu


Posts : 250
Join date : 2009-07-20
Age : 39
Location : Bucharest

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySun Aug 02, 2009 5:39 pm

macar incearca sa dai niste raspunsuri....

cum crezi tu ca ar fi mai realist in fiecare dintre situatii
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySun Aug 02, 2009 6:11 pm

1 daca ar fi mai scurt nu am sti ce inseamna.2 sa nu se raneasca.3 sa nu contacteze boli venerice.4 tiz.5 pt ca s-ar juca cu ea. 6 cu scuipinol. 7 nu,pt ca ar cadea mai de sus. 8 il pui in sertar. 9 sa nu fuga vinzatorul. 9 pt ca ?.10 dar parinti avea? 11 da dar se juca eva cu el. 12 pt ca tinea cu steaua 13 cum? e un om in interior? 14 nu.se rostogoleste. 15 de la ce etaj? 16 pt ca la 6/49 se folosesc bile nu bobi .17 epoca de diamant pt ca aia de aur a fost . 19 face dar depinde de"arac".20 war 21. e apa sarata si se stie, cind maninci sarat ,reti apa 22 depinde de corp 23 nu ti s-a intimplat sa cumperi si tubul gol? 25. 00 26
Back to top Go down
MeXy
Freshman
Freshman
MeXy


Posts : 228
Join date : 2009-07-27
Age : 39
Location : Top 100 Forbes:D

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySun Aug 02, 2009 6:13 pm

cosmine esti dus rolling on the floor
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 03, 2009 3:03 pm

bine bine dar cu cererea cum ramine?
Back to top Go down
CNS - Nepotu
Freshman
Freshman
CNS - Nepotu


Posts : 219
Join date : 2009-07-27

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: re   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyTue Aug 04, 2009 5:32 am

Nu esti deloc ordonat in raspunsuri


Cand faci al 2 sat?
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyTue Aug 04, 2009 1:03 pm

imediat ce pot sa respir si eu. cred ca de cind fac aplicatia de intrare s-a pus toata alianta sa ma atace+aia din wing-uri.
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyTue Aug 04, 2009 1:22 pm

ma poti pune sitter si sa ma anunti in game cu un mesaj
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyTue Aug 04, 2009 1:32 pm

gata.te-am pus sitter si am trimis si mesaj
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyTue Aug 04, 2009 1:43 pm

slab contul avand in vedere ca ai aproape o luna si tu nici macar vila la nivel 1 nu o ai... lipsa trupe.. nici macar scutieri sa te ajute in deff ... cand te mai ridici cu contul mai faci o aplicatie asta daca mai vrei sa te alaturi noua .
succes
topic inchis
Back to top Go down
Sponsored content





aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty

Back to top Go down
 
aplicatie intrare in wing K-SQUAD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie de intrare intr-un wing Squad.
» Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD
» aplicatie pentru alianta squad sau wing squad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: