Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 aplicatie intrare in wing K-SQUAD

Go down 
2 posters
AuthorMessage
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Aug 15, 2009 4:08 am

1
- Au un avantaj la beci , deoarece au posibilitatea de a ascunde dublu vata de celelalte triburi.
- Temnita , ce poate fi construita doar de daci , are posibilitatea de a captura o parte din trupele atacatoare . La nivel 20 pot fi 200 celule , dar cu versiunea T3.5 la nivel 20 pot fi 400 celule.Trupele capturate nu pot fi eliberate printr-un atac raid. Dacă trupele sunt eliberate de un atac, 33% din celule se repară fără alte costuri. Dacă cel care a capturat trupele, le eliberează, 50% din celule se repară fără costuri imediat.
- Trupele costa mai mult decat cele barbare , dar mai putin decat cele romane, sunt mai rapide , dar sunt specializate pe aparare

2
am folosit 5 berbeci pe ro7

3
pedestrii la daci,executor la barbari,pretorian la romani

4
sa fac al doilea sat si sa imi dezvolt armata


5 am sa o fac .
Back to top Go down
trisez
The Quiet Type
The Quiet Type
trisez


Posts : 98
Join date : 2009-07-21

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Aug 15, 2009 6:04 am

scuze pt off`topic si ca ma bag unde nu imi clocoteste apa

mai incearca laughing cu raspunsurile. si nu mai deschide atatea topicuri, puteai da raspunsul in cel cu aplicatia ta laughing. joci de 1 an ... ar trebui sa stii mai multe ... sau ai fost ferma pe unde ai jucat? :| asa imi dai impresia
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Aug 15, 2009 8:21 am

ferma nu am fost.am avut treri sate si ma pregateam de al 4 lea pe ro7,facusem si generalul .am fost banat si m-am enervat si am inchis contul.de obicei nu ma interesa sa distrug zidurile mai repede garnizoana , primaria dar nu resursele pt ca nu mai aveam ce farma.
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Aug 15, 2009 9:02 am

ca sa ajungi la garnizoana si primarie trebuia sa sari zidul ?
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Aug 15, 2009 9:07 am

CITEVA INTREBARI
1. Vreau sa stiu si eu avantaje si dezavantaje la daci.
2. Tu ca dac, de cite catapulte ai nevoie sa darimi un zid la romani, avind in vedere ca romani au bonusul defensiv la zid cel mai mare.
3. Daca esti sitter si primesti mesaj, sa dai citeva fake cu cea mai lenta unitate, pe care o alegi?
4. Care este obiectivul tau in urmatoarele 2 saptamini?
5. Daca trebuie sa muti resedinta unde ti se spune ce faci?

astea sunt intrebarile la care nu prea ai stiut sa raspunzi
ce a fost mai inportant ai cam gresit

in special punctul 3
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptySat Aug 15, 2009 1:23 pm

ok . am inteles mesajul.
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 17, 2009 6:34 am

banuiesc ca teai documentat despre cele spuse mai sus
spunemi si mie upgradatele la armurier pe ce unitati faci?
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 17, 2009 3:04 pm

banuiesc ca te referi la unitatile de aparare
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 17, 2009 4:58 pm

da care ar fi acestea?
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 17, 2009 5:22 pm

la daci r fi druidierii,scutierii chiar si tarabostele
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 17, 2009 5:32 pm

punema sitter sati vad contul
Back to top Go down
snake1
Guest
Anonymous



aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 17, 2009 5:56 pm

gata te-am pus
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD EmptyMon Aug 17, 2009 6:45 pm

ok admis
aplicatie inchisa
Back to top Go down
Sponsored content





aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty
PostSubject: Re: aplicatie intrare in wing K-SQUAD   aplicatie intrare in wing K-SQUAD Empty

Back to top Go down
 
aplicatie intrare in wing K-SQUAD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie de intrare intr-un wing Squad.
» Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD
» aplicatie pentru alianta squad sau wing squad

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: