Gigel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Divided we fall, but we stand united
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD

Go down 
3 posters
AuthorMessage
marius_2
Guest
Anonymous



Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty
PostSubject: Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD   Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD EmptyTue Aug 18, 2009 9:46 am

Nume: Marius

Jucator ID:

Populatie: 379

Locatie (SE/NE/NW/SW) si coordonate: SE si 47/-64

Cine poate recomanda pentru tine: pradu, cursed, nicutzu, stiflers si altii

De cat timp joci Travian: am reinceput sa joc cam de 1 luna si ceva (am mai jucat cam 8 luni in urma cu cativa ani)

Ai jucat si alte servere? Daca da cu ce nume, in ce alianta si cat timp:

Ai facut parte din alta alianta pe acest server? Daca da care era / este aceea: Fac parte din Fighters (IH-Fighters) momentan

Care au fost / sunt motivele pentru care ai parasit / vrei sa parasesti alianta / aliantele: motivele sunt multiple: Distanta mare dintre unii jucatori, confederatiile dau atacuri asupra colegilor, lipsa de seriozitate a celor din IH si unele confederatii. M-am saturat sa tot vorbesc cu ei si sa nu inteleaga. Vrem sa luptam alaturi de o alianta serioasa, compacta si puternica.

Cat de des intri pe Travian: zilnic, de mai multe ori pe zi, minim de 4-5 ori pe zi, cand sunt acasa stau cu orele.

Cine sunt sitteri tai (numele lor in joc): nu am sitteri, nu am avut nevoie

Care sunt telurile tale pentru sfarsitul serverului: sa castig(am) alaturi de voi.

Ce strategie ai folosit pana acum / Ce stil de joc ai: atat defensiv cat si ofensiv.

Spune-ne ceva despre tine (varsta, localitate, diverse): am 22 de ani, sunt din Bucuresti, am terminat facultatea anul acesta

Ai avut vreodata relatii cu jucatori din SQUAD? Cu cine si ce fel: am primit doar atacuri din partea lui blueshadow, ki0j0_XX si inca 2-3 colegi din wing-urile SQUAD din zona mea.

Ce relatii ai cu vecinii tai / Eventuale probleme, conflicte personale cu ei: nu am nici o problema

Daca esti de acord sa pui loctiitor pe unul din liderii SQUAD pentru a se uita asupra contului tau inainte de a intra: DA






In momentul de fata sunt fondatorul si liderul aliantei din care fac parte, dar as vrea sa intru intr-unul din wing-urile E sau K-SQUAD deoarece sunt in zona mea ( la fel vor si cativa din alianta din care fac parte, sunt vecinii mei).

Multumesc !
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD   Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD EmptyTue Aug 18, 2009 10:01 am

punema sitter sa vad contul
am vazut citeva spionari la tine si atacuri
Back to top Go down
marius_2
Guest
Anonymous



Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD   Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD EmptyTue Aug 18, 2009 10:04 am

ok, te pun sitter imediat, poti sa intrii
Back to top Go down
Autlander
Leader D-SQUAD
Leader D-SQUAD
Autlander


Posts : 226
Join date : 2009-07-24

Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD   Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD EmptyTue Aug 18, 2009 11:26 am

se vede ca sti joaca dar mai trebuie sa joci
contul arata frumusel
armata pacat ca ai pierdut o parte din ia (colegii de wing )
ce sa mai...
admis
aplicatie inchisa
Back to top Go down
Chip&Dale
Leader B-SQUAD
Leader B-SQUAD
Chip&Dale


Posts : 320
Join date : 2009-07-18
Age : 44
Location : Galati

Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD   Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD EmptyTue Aug 18, 2009 11:46 am

autlander ... daca nu ai drept de inchidere a aplicatiei te rog sa lasi un mesaj dupa acceptare catre unul din noi.. cei care putem inchide aplicatiile... sa inteleg ca aici pot incide?
Back to top Go down
Jack The Ripper
Leader SQUAD
Leader SQUAD
Jack The Ripper


Posts : 290
Join date : 2009-07-20
Age : 39

Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD   Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD EmptyTue Aug 18, 2009 12:24 pm

Aplicatie inchisa.Pe viitor nu te mai grabi te rog sa accepti pe cineva.Lasa sa puna si altii intrebari..asa te pui sitter...verifici 2 minute contul si admis...nu asa am gandit noi aplicatia la SQUAD.

Alex
Back to top Go down
Sponsored content





Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty
PostSubject: Re: Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD   Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD Empty

Back to top Go down
 
Devenire wing SQUAD sau intrare in K-SQUAD ori E-SQUAD
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» aplicatie pentru alianta squad sau wing squad
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie intrare in wing K-SQUAD
» aplicatie de intrare intr-un wing Squad.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gigel :: Ambasada :: Aplicatii-
Jump to: